"Ale veď už je druhý polčas pán rozhodca" - hráč dorastu Vavrišova po odpískaní jeho faulu na nášho hráča, pravdepodobne si myslel že druhý polčas už pravidlá neplatia.

"Neprihrávajte mi do offsajdu, prihrajte mi skorej"  Útočník dorastu Hýb (Žiak) takto reagoval na nespočetné množstvo svojich offsajdov a zvaloval  takto vinu na svojich spoluhráčov.

18.9,2011 "Aj keby nefajčili, aj tak by hovno hrali" - Reakcia Bobyho na to že väčšina mužstva sú fajčiari

Výroky jarnej časti sezóny 2010/2011

3.7.2011 "Ak nedonesiete pohár na úrad, tak obec prestane sponzorovať klub" - reakcia starostu obce na to keď mu bolo oznámené že víťazný pohár z turnaja D.Galisa bude vystavený v kancelárii rozhodcu v šatniach TJ.

19.6.2011 "To som ešte nevidel, aby rozhodca predbehol útočníka..." - komentár trénera hostí. Narážal tým na pomalý pohyb svojich útočníkov počas útočnej akcie v zápase Liptovský Ondrej - Veterná Poruba (1:1).

12.6.2011 "Fajo, rozohraj to s rozumom" - pokyn obrancu Martina Uličného predsedovi Michalovi Markovi tesne pred odkopom od vlastnej brány. Odkop skončil presne na nohe útočníka súpera, ktorý okamžite vsietil gól a upravil tak výsledok zápasu Kráľová Lehota - Lipt. Ondrej 3:0.

5.6.2011 "Daj sem tú loptu z pod toho dresu, nech ťa rozcvičím" - Stanislav Rády pred derby zápasom v Jakubovanoch. Narážal tým na trochu väčšie brucho brankára Róberta Barana.

15.5.2011 - "Lopta sa od vás odráža ako od radiátorov." - Tréner Ondrašovej žiakov, takto reagoval na hru svojho mužstva, ktoré nedokázalo udržať loptu na svojich kopačkách.

17.4.2011 "No, ja som už dva roky nebol opitý" - brankár Branislav Krištof po víťaznom zápase s Prosiekom (1:0), v momente keď sa dozvedel, že ideme do nášho pohostinstva, pričom vôbec netušil ako dopadne...

10.4.2011 "Vidno, že si kvalitný brankár, máš prehľad v hre..." - Roman Jamnický, novému brankárovi Branislavovi Krištofovi počas polčasovej prestávky v zápase vo Vavrišove. Stav bol v tej chvíli 6:0 pre domácich.