14.kolo, III.B trieda, sezóna 2010/2011

25.04.2011 12:37

Ploštín - TJ Liptovský Ondrej 3:3 (3:1) góly: T.Miškovec, D.Jančuš, M.Chlebo (11 m)

Do zápasu sme vkročili veľmi zle, keď po niekolkých minútach a viacerých chybách našej obrany sme prehrávali 2:0. Takmer celý polčas sa pritom hralo na polovici súpera. Naši kopali viacero rohov, no lopta nie a nie sa dostať za súperovho brankára. Po lobe S.Rádyho bol už brankár dokonca prekonaný, ale lopta tesne minula pravú tyč súperovej brány. Nakoniec sa podarilo T.Miškovecovy znížiť na 2:1 keď dorážal strelu R.Husárika. V samom závere polčasu po nepochopitelnej chybe M.Marku, ktorý z "päťky" zahral rovno na súpera stojaceho na hranici šestnástky, ktorého nakoniec M.Marko fauloval, nariadil rozhodca pokutový kop pre domáce mužstvo. Domáci hráč parádnou strelou do ľavého vinkla zvýšil náskok svojho mužstva na 3:1. Tak sa skončil nakoniec aj prvý polčas. Do druhého polčasu sme naskočili s jasným cielom skorigovať nepriaznivý stav a pokúsiť sa zvrátiť priebeh stretnutia. Nakoniec sa nám podarilo skorigovať na 3:2 hlavičkou D.Jančuša, ktorý tečoval kop M.Marka. V tom čase sme museli stiahnuť z hry nášho stopéra M.Uličného, ktorý sa ponáhlal do práce. Nastalo tak niekolko presún v zostave a striedajúci I.Borsík nakoniec v posledných minútach stretnutia vybojoval pokutový kop pre naše mužstvo. Ten náš kapitán M.Chlebo s prehladom premenil a upravil tak na konečných 3:3.

Zostava TJ: Kryštof - M.Uličný (75.I.Borsík), M.Marko, D.Stupka (85.P.Huba), R.Pleva (35.L.Velgos) -  T.Miškovec, D.Jančuš, J.Tolnay -  S.Rády, M.Chlebo, R Husárik